KURSY I SZKOLENIA

Ośrodek Kształcenia PTE prowadzony przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział  w Olsztynie.

Efektywność firmy to kompetencje pracowników, ich wiedza oraz zaangażowanie. To przekonanie to podstawowy impuls do rozwoju kwalifikacji pracowników lub osób poszukujących dobrego zawodu.

Uzyskanie odpowiedniej wiedzy w maksymalnie krótkim czasie to element podstawowy w dzisiejszej gospodarce rynkowej.

Nasze szkolenia przygotowane są pod względem teoretyczno-praktycznym w takim stopniu, aby się uzupełniały nawzajem. Dzięki temu podejściu zniwelowaliśmy czas szkoleń do niezbędnego minimum.

W przeciwieństwie do innych firm i kursów nie przedstawiamy elementów, które są totalnie zbędne. Kogo dziś interesuje deputat węglowy jako jedna z form rozliczeń wynagrodzeń, szczegóły związane z VAT'em w stoczni?

My doskonale rozumiemy, że osiągnięcie bardzo dobrych PODSTAW wiedzy pozwoli na łatwe przyswajanie kolejnych bardziej szczegółowych elementów.

Jeżeli chcesz osiągnąć odpowiednią WIEDZĘ, która jest Tobie potrzebna do rozpoczęcia pracy lub poszerzać swoje horyzonty zawodowe to te szkolenia są skierowane właśnie do CIEBIE.

Zapraszamy na nasze kursy i szkolenia. Zapewniamy ciekawe wykłady. CHCEMY, aby przekazana przez nas wiedza była nowym elementem zaangażowania w TWÓJ, przyszły rozwój zawodowy.

Galeria - nasza sala komputerowa

W szkoleniach dla pracowników księgowych oraz kadrowo-płacowych wykorzystujemy jeden z najnowocześniejszych systemów klasy ERP - system ENOVA.